Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

KATARZYNA IGNOR

 

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu w Collegium Medicum

 

Ukończony kierunek studiów: Lekarski

Rodzaj studiów: studia stacjonarne jednolite magisterskie z tytułem lekarza

 


Moja autoprezentacja - video Oglądaj nas na YouTUBE 

 

 

O absolwentce:

 

Lek. Katarzyna Ignor to absolwentka pierwszego rocznika kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

W trakcie studiów wyróżniała się dużą skutecznością działania i zdolnościami organizacyjnymi. Jako przedstawicielka naszej uczelni wraz z koleżanką z roku, obecnie lek. Marią Mikszą, wzięła udział w wolontariacie medycznym wraz ze Stowarzyszeniem „Leczymy z Misją” (2017-2019r.) polegającym m.in. przygotowaniu i przeprowadzeniu zbiórki darów, przygotowaniu materiałów naukowych, przeprowadzeniu szkoleń personelu szpitala St. Marys Hospital Mumias w Kenii oraz pracy wolontariackiej na oddziałach szpitala St. Marys Hospital Mumias w Kenii (2018r.).

 

Pracowitość i chęć doskonalenia umiejętności skłoniły ją do odbycia licznych praktyk nieobowiązkowych w szpitalach na terenie woj. lubuskiego, a wrażliwość na potrzeby pacjentów motywowała ją do uczestnictwa w przedsięwzięciach Stowarzyszenia IFMSA Poland Oddział Zielona Góra, z których mogli korzystać mieszkańcy Zielonej Góry.

 

Uczestniczka Areopagu Etycznego w Pucku w 2017r. i 2020r., podczas którego poprawiała umiejętności komunikacji w relacji lekarz-pacjent.

Staże naukowe w Klinice Kardiochirurgii i Transplantologii Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu w 2019 i 2020 r., a także w Oddziale Kardiochirurgii w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca  im. Prof. Zbigniewa Religi – Medinet sp. z o. o. Filia w Nowej Soli wykazały, że potrafi wspólnie wydajnie pracować. M.in. te cechy zadecydowały, że została przewodniczącą Studenckiego Koła Naukowego Kardiologii Interwencyjnej. Pozytywne nastawienie powoduje, że wszyscy chętnie korzystają z Jej wsparcia przy realizacji zadań.

 

Dążenie do rozwoju, a także umiejętność współzawodnictwa zaprezentowała zdobywając Nagrodę Komitetu Naukowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego za pracę studencką pt. „Występowanie niepożądanych incydentów sercowo-naczyniowych i krwawień wśród pacjentów przed i po zabiegu zamknięcia uszka lewego przedsionka” podczas XXIV Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w 2020r.

 

Gdzie mnie znaleźć?

 

Napisali o mnie:

 

 

Odwiedź nas na Facebook-u      Oglądaj nas na YouTUBE         Instagram