Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Oferty pracy w internecie

 

 

Internet to niezwykle pomocne narzędzie w poszukiwaniu pracy. Warto z niego skorzystać.

Dajemy Wam listę krajowych najpopularniejszych:
-  serwisów,
-  stron agencji pośrednictwa pracy, 
-  fundacji

-  stron, portali internetowych i innych, zwiazanych z poszukiwaniem pracy  które mogą dostarczyć potrzebnych informacji.

Biuro Karier UZ udostępnia informacje lecz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez ofertodawców dane niezgodne z prawdą lub podanie danych fałszywych.
 

Jednocześnie zwracamy się do Was z prośbą. Jeżeli znaleźliście jakiś nowy, ciekawy serwis dotyczący pracy, który okazał się Wam pomocny, napiszcie nam o nim. Sprawdzimy i dopiszemy go do naszej bazy. Przyjemnego surfowania!


~
www.ideahr.com.pl
Idea HR to firma rekrutacyjna, która od kilku lat wyznacza nowe, wysokie standardy w doradztwie personalnym. Kreujemy przyjazne procesy, doradzamy i wspieramy naszych kandydatów w kształtowaniu kariery zawodowej. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne. Ponadto wspieramy młodych ludzi wchodzących i poznających rynek pracy. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 10618.

 

~

employear.com

Serwis Employear.com to miejsce w internecie, w którym każda osoba poszukująca pracy znajdzie garść cennych porad dotyczących rekrutacji. Tworzą go osoby z wieloletnim doświadczeniem HR, dla których tematy zatrudnienia i rynku pracy nie mają tajemnic. Fachowe porady, przykładowe wzory CV i listów motywacyjnych oraz raporty to tylko niewielka część tego, co mamy Ci do zaproponowania.

~
www.tigura.pl

 Tigura Sp. z o. o.  – to wyspecjalizowana i dynamicznie rozwijająca się Agencja Rekrutacyjna. Jesteśmy ekspertami w kompleksowej rekrutacji głównie w następujących branżach: IT & Telekomunikacja, Sprzedaż & Marketing, Transport & Logistyka. Studentom Uniwersytetu Zielonogórskiego zapewniamy kompleksową pomoc w znalezieniu pracy w najlepszych polskich i międzynarodowych firmach. Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 11007.**

~
www.talentpartners.pl

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Specjalizujemy się w poszukiwaniu specjalistów na wąskie, wyspecjalizowane stanowiska z zakresu inżynierii. Prowadzimy skuteczną realizację zaawansowanych projektów rekrutacyjnych, popartą wieloletnim doświadczeniem; wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 3429.

~
www.randstad.pl

Randstad Polska Sp. z o. o. to największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej (nr licencji 47), działająca również na terenie województwa lubuskiego.
Dla studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego oferujemy pracę głównie z zakresu logistyki, inżynierii, zakupów, sprzedaży czy planowania produkcji.

~
www.prowork.pl
Agencja Prowork.PL  zgodnie z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia /cert. Nr 9116,   zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją polskich pracowników dla pracodawców w  Polsce i zagranicą.

~
www.audit.com.pl
Firma AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jest najbardziej doświadczoną w województwie lubuskim profesjonalną firmą doradztwa personalnego. Od 1999 roku doradzamy firmom w zakresie inwestycji w kapitał ludzki. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy nie tylko trafnie ocenią Państwa potrzeby kadrowe, ale także dobiorą kompetentne osoby do określonych stanowisk pracy

~

 www.dlastudenta.pl

Portal pomaga studentom i absolwentom w znalezieniu pracy i zdobyciu doświadczenia zawodowego na stażach i praktykach. Jest też źródłem informacji dla pracodawców. 

~

www.psz.praca.gov.pl
Publiczne Służby Zatrudnienia - przewodnik poszukującego pracy, adresy i strony WWW urzędów pracy, internetowa baza ofert, publikacje, wybór przepisów prawnych

~

www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą polską firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w obszarze wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej. 

~

www.tnsgroup.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy T&S - Praca w Holandii - Praca za granicą . 

~

www.transformacjahr.pl

Oferty pracy dla inżynierów , kierowników oraz szeroko rozumianego personelu działów HR 

~  

www.qualityup.eu
Poszukiwanie inżynierów jakości, produkcji, produktu oraz utrzymania ruchu. Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych dla nowoczesnego przemysłu.

~

www.praca.pl
dysponuje bogatym zasobem aktualizowanych codziennie ofert ze wszystkich branż i lokalizacji w Polsce.

~

www.lancerhub.com

Giełda pracy zdalnej umożliwiająca swoim użytkownikom pracę nad ciekawymi projektami w skali globalnej.

~
http://hype.pl/praca/

serwis dla wszystkich szukających pracy lub praktyk za granicą - obok najnowszych ofert zatrudnienia, porady i wskazówki odnośnie przygotowania wyjazdu. 

~
www.pracazagranicaodzaraz.pl
Wszystkie publikowane na stronie ogłoszenia pochodzą tylko od renomowanych, polskich agencji pracy. Zamieszczane oferty pracy są najpierw przeglądane i
zatwierdzane.

~

www.mbp.ohp.pl
Bezpłatne pośrednictwo pracy. Oferty pracy w kraju i za granicą. Praca krótkoterminowa, dorywcza i stała dla uczniów, studentów i bezrobotnych

~
www.karierait.pl
Jest internetowym serwisem pracy który specjalizuje się w branży IT, technologii i inżynierii

~
www.absolvent.pl 
Oferty pracy, porady, ciekawostki z rynku pracy, wzory CV i listów motywacyjnych

~
www.infolet.pl
Firma outsourcingowa specjalizująca się w branży informatycznej


~
www.fxwork.pl
 Oferty pracy na terenie kraju i za granicą

~
www.pracuj.pl
  Oferty pracy, porady, ciekawostki z rynku pracy, wzory CV i listów motywacyjnych

~
www.pracodawca.com
Oferty pracy na terenie kraju i za granicą

~
www.accord.waw.pl
Serwis administracyjno-biurowy, finansowo-księgowy, dla średniego szczebla kierownictwa
Ofert pracy, możliwość założenia aplikacji na stronie.

~
www.gratka.pl
 Oferty pracy, porady, ciekawostki z rynku pracy, wzory CV i listów motywacyjnych
 

~
www.jkmconsulting.com.pl
 Oferty pracy, możliwość złożenia aplikacji na stronie


~
www.abcpraca.pl
Oferty pracy, porady, ciekawostki z rynku pracy, wzory CV i listów motywacyjnych

~
www.pba.com.pl
  Oferty pracy, możliwość złożenia aplikacji na stronie
 
~
www.bigram.pl
Porady, ofert pracy

~
www.grafton.pl
Oferty pracy, wskazówki dla szukających pracy, wzory CV

~
www.hotelcareer.pl
 największy w Europie portal rekrutacyjny dla branży turystyczno-hotelarskiej

 

 

** - wersja przysłana przez serwis/ portal itp
 

Serwisy z ofertami pracy dla lekarzy

 

 


Gazeta Lekarska - strona: www.gazetalekarska.pl

 

Kompendium24.pl - strona: www.kompedium24.pl

 

Medycyna Praktyczna - strona: www.mp.pl

 

Portal Medica - strona: www.portal-medica.pl

 

Lubuski Związek Lekarzy Pracodawców Podstawowej Opieki Zdrowotnej "POROZUMIENIE ZIELONOGÓRSKIE" - strona:  www.lubuskie-pz.pl