Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG
Wybierz warsztat/wykład/ kurs:*
 
Imię i nazwisko:*
Adres e-mail:*
Wydział:*
Kierunek:*
Numer telefonu:*
 
 

Areopag Etyczny 2018

happy_doctors.png

Jeśli chcesz się nauczyć od profesjonalistów, jak przeprowadzać trudne rozmowy z chorymi i ich rodzinami, weź udział w specjalnych warsztatach zorganizowanych dla studentów kierunku lekarskiego UZ w terminie od 26-29.08.2018 w Pucku.

Zaproszeni eksperci nauczą Cię m.in. dobrej komunikacji z pacjentem, umiejętnego przekazywania diagnozy, właściwego wspierania chorych oraz zapoznają Cię z etycznym wymiarem pracy lekarza.


W ramach ćwiczeń znani aktorzy wcielą się w role chorych, a zadaniem studentów jest przekazanie im informacji o rokowaniu. Scenariusze warsztatów z aktorami opierają się na prawdziwych historiach pacjentów,
a każda z odegranych scenek jest następnie wspólnie omawiana i komentowana przez specjalistów.


Odskocznią od trudnych tematów poruszanych w czasie Areopagu Etycznego jest kurs windsurfingu, w którym biorą udział uczestnicy.


Całkowity koszt udziału wynosi 800 zł., wpłata studenta UZ - 600zł (w tym zajęcia wykładowo-warsztatowe, 3 noclegi, wyżywienie, surfing wraz z wypożyczeniem pianek i sprzętu).


Relacje z ubiegłorocznych warsztatów poniżej:
- www.infoserwis.uz.zgora.pl
- Audycja Radia Index: Kurs człowieczeństwa. Młodzi medycy z UZ odwiedzili hospicjum - link

Jak wziąć swój pierwszy kredyt hipoteczny?

bzwbk.jpg

 

AKADEMIA KARIERY BZ WBK - to cykl warsztatów i wykładów przygotowanych przez specjalistów BZ WBK skierowanych do studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Zapraszamy na wykad pt.:  Jak wziąć swój pierwszy kredyt hipoteczny? Co jest ważne? Na co zwrócić uwagę?

 

Wchodząc w dorosłe życie wielu młodych ludzi decyduje się na kredyt hipoteczny. Własne „M” to marzenie nie zawsze możliwe do zrealizowania za gotówkę. Po podjęciu decyzji dotyczącej kredytu pojawia się wiele pytań. Na co zwrócić uwagę, na wysokość marży, czy prowizji? Co to WIBOR? Co to rynek pierwotny, a co wtórny? Wybrać raty równe czy malejące? Na jaki okres wziąć kredyt? Tym krótkim, godzinnym wykładem, pragniemy ułatwić, realizację jakże trudnej decyzji o kredycie hipotecznym, którą często zawieramy nawet na 30 lat.


Na te i podobne pytania odpowie Robert Krupa – menedżer ds. jakości sprzedaży kredytów hipotecznych.

 

termin:       8 maja 2018 (wtorek)
godzina:    9.45-10.45
miejsce:    s.2 A-29, Kampus A
 

Aby być na bieżąco informowanym o prowadzonych warsztatach zapisz się do:

BK Newsletter