Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG
Wybierz warsztat/wykład/ kurs:*
 
Imię i nazwisko:*
Adres e-mail:*
Wydział:*
Kierunek:*
Numer telefonu:*
 
 

Formy zatrudnienia-prawo pracy w pigułce

pip.jpg

 

Jeśli już samo pojęcie PRAWO kojarzy Ci się wyłącznie ze skomplikowanymi dokumentami i niejasnymi zasadami to weź udział w spotkaniu organizowanym przez Biuro Karier UZ  z ekspertem Okręgowej Inspekcji Pracy w Zielonej Górze.

 

Powtarzana formuła nieznajomość prawa szkodzi nie jest tylko łacińską sentencją z języka prawniczego, ale niezwykle użyteczną zasadą, która może nam ułatwić poszukiwanie odpowiedniej pracy i uniknięcie nieprzyjemności, bądź problemów w stosunkach z pracodawcą. 

 

 

Ekspert podczas prezentacji podpowie, jakie uniwersalne zasady powinieneś zapamiętać przed podjęciem pracy.

 

Z przykrością informuję, że musimy odwołać spotkanie planowane na 18 marca 2020. Decyzja podyktowana jest rosnącą liczbą przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i wynikającą z tego faktu troską o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Jak mówić, żeby Cię słuchali – sztuka prowadzenia prezentacji

sztuka prezentacji.jpeg

 

Komunikacja interpersonalna stanowi podstawę naszych relacji z drugim człowiekiem i jest jedną z ważniejszych umiejętności. Czy wiesz, że sposób, w jaki się wypowiadasz ma ogromny wpływ na to, jak zostajesz odbierany przez otoczenie? W końcu to, jak mówimy oraz nasza prezencja mówi wiele o nas samych. Dowiedz się, jak mówić, żeby Cię słuchano.

 


Jeśli chcesz:
- przełamać bariery i wewnętrzne opory przed występami na scenie nawet, gdy publiczność składa się tylko z jednej osoby,
- stać się mówcami, którzy budzą emocje, zainteresowanie i zaangażowanie słuchaczy,
- przykuwać uwagę swoimi historiami,
- dobrze wypaśc na rozmowie rekrutacyjnej,
- efektywnie prowadzić zebrania z grupą i spotkania jeden na jeden,
- mówić tak, by inni podążali za nimi,
- czuć się swobodnie zabierając głos i prezentując swoje poglądy i rekomendacje,
- umocnić swoją pozycję w grupie, lepiej przedstawiać swoje argumenty, motywować innych i negocjować ważne dla siebie sprawy,

weź udział w wykładzie organizowanym przez Biuro Karier UZ, który poprowadzi trenerka   z bogatym doświadczeniem  Izabella Goślińska, HR Generalista z Provident Polska S.A.


Z przykrością informuję, że musimy odwołać spotkanie planowane na 17 marca 2020. Decyzja podyktowana jest rosnącą liczbą przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce i wynikającą z tego faktu troską o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Aby być na bieżąco informowanym o prowadzonych warsztatach zapisz się do:

BK Newsletter