Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Targi Pracy

14 marca 2018

Wszystkich  pracodawców oraz instytucje wspierające rynek pracy chętne do wzięcia udziału w Targach Pracy 2018 zapraszamy do wypełnienie stosownego formularza - zgłoszenie uczestnictwa dostępnego na TEJ  stronie.

 

Targi odbędą się 14 marca 2018.
Udział w Targach jest bezpłatny.

TP2018_ulotka.jpg

Grupowy coaching kariery dla studentów kierunku lekarskiego

happy_doctors.png

Jeśli zdecydowałeś się zostać lekarzem ale jeszcze nie wiesz  jaką specjalność wybrać, przyjdź na grupowy coaching kariery dla studentów kierunku lekarskiego organizowany przez Biuro Karier. Warsztat angażujący uczestników,  poświęcony odkrywaniu zasobów i predyspozycji a także  wzmocnieniu pewności siebie, pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
Będziesz mógł dokonać autoanalizy w obszarach: własnego potencjału zawodowego,  życiowych wartości, osobistych kompetencji, właściwości temperamentalnych.
Podczas zajęć wykorzystane będą profesjonalne narzędzia coachingowe
i standaryzowane kwestionariusze umożliwiające przyjrzenie się swoim atutom  
a także zdiagnozowanie obszarów do dalszego rozwoju.

Warsztat odbędzie się 2 marca 2018 roku, godz. 9.00-13.00 w sali 103R (Kampus B),  poprowadzi go Anna Andrusiak - doświadczony trener i coach.


Zapisy w zakładce warsztaty.

BUDOWANIE ZESPOŁU -WARSZTAT

bzwbk.jpg

AKADEMIA KARIERY BZ WBK - to cykl warsztatów i wykładów przygotowanych przez specjalistów BZ WBK skierowanych do studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Zapraszamy na warsztat pt.:  Budowanie zespołu.


Warsztat oparty będzie na grze, której podstawowym celem jest pokazanie sposobu budowania zespołu podczas wykonywania powierzonego zadania, projektu. Podczas tego 2-3 godzinnego warsztatu uczestnicy poznają zasady tworzenia się grup – tworzenia poszczególnych ról i modyfikacji ich podczas wspólnych działań. Warsztat ma na celu uświadomienie sobie jak proces grupowy wpływa na realizację poszczególnych działań, zadań czy projektów. Po warsztacie uczestnik będzie wiedział jaką rolę przybiera podczas grupowego procesu i co może z tym zrobić w przyszłości.


Prowadzący: Joanna Laskowska- Dziubek, pracownik BZ WBK.

 

Warsztat odbędzie się w poniedziałek 19 marca 2018, godz. 10.00-13.00 w sali szkoleniowej BK nr  103R, bud. A-16, Campus B.  Zapisy w zakładce warsztaty.

Staż w Misji Doradczej UE na Ukrainie

MSZ-logo.jpg

Udział w programie stażowym ma na celu głębsze zapoznanie się z mandatem i praktycznymi aspektami funkcjonowania Misji Doradczej UE na Ukrainie. Staże odbywają się w Kijowie i skierowane są do osób będących na początku kariery zawodowej, którzy ukończyli min. 3-letnie studia uniwersyteckie, zakończone uzyskaniem dyplomu. Na jedno ze stanowisk poszukiwane są osoby posiadające wykształcenie prawnicze. Kandydaci powinni posiadać  biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, doskonałe umiejętności komunikacyjne, komputerowe oraz umiejętność redagowania tekstów. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego oraz sytuacji politycznej na Ukrainie. Termin zgłoszeń mija 22.02.2018 r.Szczegółowe informacje dotyczące kryteriów naboru na staż oraz zasady programu stażowego znajdują się na stronie: www.msz.gov.pl

Staże rozpoczną się 1 kwietnia i będą trwały do 30 września 2018 r.  Stażyści otrzymają środki na utrzymanie - 750 euro miesięcznie oraz ubezpieczenie od wypadków.

Kandydaci zainteresowani odbyciem stażu proszeni są o przesłanie do dn. 22 lutego 2018 r. do godz. 17.00 (czasu brukselskiego) swojej aplikacji na adres: cpcc-ukraine@eeas.europa.eu, zawierającej wypełniony w języku angielskim formularz aplikacyjny (Annex 2). Jedna osoba może aplikować tylko na jedno stanowisko.Jednocześnie uprzejmie prosimy o poinformowanie MSZ o przesłanym zgłoszeniu na adres: kandydaci@msz.gov.pl z nazwą organizacji i stanowiska w tytule wiadomości.

Weź udział w programie „INŻYNIERKI 4.0”

targi_konkurs.jpg

Projekt „Inżynierki 4.0” wpisuje się w inicjatywę Siemensa „Potencjał kobiet dla branży technologicznej” mającą na celu wsparcie przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, a producentom ułatwienie znalezienia chętnych do pracy w zawodach technicznych.

Do 27 lutego możesz zgłosić się do programu „Inżynierki 4.0” organizowanego przez firmę Siemens i kierowanego do studentek uczelni technicznych. Jeżeli chcesz rozwinąć swoją wiedzę w obszarze Industry 4.0, poprawić pozycję na rynku pracy i zyskać szansę na wyjazd w kwietniu na Targi Hannover Messe – głoś swoje uczestnictwo w programie!

eactive_platny-staz_strona-internetowa_v3.png

DKMS Plakat A2 Rekrutacja Liderów 2 11 luty.jpg

Platinum_staz.png

Praca wakacyjna dla studentów

banerWup.jpg

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze informuje o możliwości legalnego zatrudnienia polskich studentów na terenie Niemiec w okresie letniej przerwy wakacyjnej w 2018r.


Od 21 grudnia 2017r. do 19 stycznia 2018r. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze oraz Oddział Zamiejscowy WUP w Gorzowie Wlkp. będzie prowadzić zapisy chętnych studentów… więcej informacji

Aplikuj do Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka

Warsaw fellowship 1.jpg

Chcesz zmienić swoje życie, zdobyć nowe kompetencje i poznać inspirujących ludzi z całego świata?  Aplikuj na międzynarodowy Fellowship - Akademię Praw Człowieka Humanity in Action w Atlancie, Berlinie, Detroit lub Warszawie!


Zgłoszenia przyjmujemy do 18 lutego!

 

Więcej na stronie: uprzedzuprzedzenia.org/

TopMinds_rekrutacja.jpg

hackathon.jpg
Orion_plakat_ogłoszenie stażu dla studentów.jpg

V edycja Konkursu Valeo Innovation Challange!

VIC 2018.jpg

 

Zapraszamy wszystkich studentów  Uniwersytetu Zielonogórskiego do udziału w V edycji Konkursu Valeo Innovation Challange! Tym razem Valeo zachęca studentów z całego świata nie tylko do innowacji, ale także do rozwijania swojej przedsiębiorczości poprzez zaoferowanie zwycięzcom szansy na stworzenie własnego startupu.
 

Studenci mogą zaprezentować nowe rozwiązania w obszarach „innowacja technologiczna” lub „nowe wykorzystanie samochodów” w jednej z trzech kategorii:
- pojazdy elektryczne,
- pojazdy autonomiczne,
- mobilność cyfrowa.

Nagroda główna to €200 000!

Kwota nagrody zostanie podzielona pomiędzy 3 zwycięskie zespoły z przeznaczeniem na stworzenie startupu w ciągu 6 miesięcy od ogłoszenia wyników.

Projekty mogą być zgłaszane przez zespoły składające się z 2 - 5 członków do 30.03.2018.

 

Więcej informacji dotyczących reguł Konkursu oraz formy zgłoszenia projektu można znaleźć bezpośrednio na stronie:  Valeo Innovation Challange 2018 

VIII edycja International VELUX Award dla studentów architektury

VELUX-2018.jpg

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.

Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa do 1 kwietnia 2018 roku. Można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wcześniejsza rejestracja na stronie: www. iva.velux.com.

TDA2017_ulotka_A5.png
it_challenge2017.png
Porta_by_me_big.jpg

Wypełnij ankietę dla Perceptusa!

ankieta.jpg

W związku z zamiarem organizacji kolejnej, trzeciej już edycji #PerceptusITSecurityAcademy, chcielibyśmy Was zapytać, jakie tematy moglibyśmy poruszyć w nowym roku akademickim oraz co myślicie o dotychczasowych zajęciach.

W tym celu zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety:
https://goo.gl/forms/oEbTl4xE4eRG0xCb2

Znajdż stypendium!

mojestypendium.jpg

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych.
W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach: www.mojestypendium.pl.

Saint Gobain.jpg
Cinkciarz_praktyki.png
marsz na staz.jpg