Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Targi Pracy

14 marca 2018

Wszystkich  pracodawców oraz instytucje wspierające rynek pracy chętne do wzięcia udziału w Targach Pracy 2018 zapraszamy do pozostawienia adresów e-mailowych, na które w późniejszym czasie wyślemy formularz zgłoszeniowy uczestnictwa. Zapisy

 

Targi odbędą się 14 marca 2018.
Udział w Targach jest bezpłatny.

targi pracy1.PNG

eactive_platny-staz_strona-internetowa_v3.png

FameLab.jpg

Platinum_staz.png

Praca wakacyjna dla studentów

banerWup.jpg

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze informuje o możliwości legalnego zatrudnienia polskich studentów na terenie Niemiec w okresie letniej przerwy wakacyjnej w 2018r.


Od 21 grudnia 2017r. do 19 stycznia 2018r. Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze oraz Oddział Zamiejscowy WUP w Gorzowie Wlkp. będzie prowadzić zapisy chętnych studentów… więcej informacji

Aplikuj do Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka

Warsaw fellowship 1.jpg

Chcesz zmienić swoje życie, zdobyć nowe kompetencje i poznać inspirujących ludzi z całego świata?  Aplikuj na międzynarodowy Fellowship - Akademię Praw Człowieka Humanity in Action w Atlancie, Berlinie, Detroit lub Warszawie!


Zgłoszenia przyjmujemy do 18 lutego!

 

Więcej na stronie: uprzedzuprzedzenia.org/

TopMinds_rekrutacja.jpg

hackathon.jpg
Orion_plakat_ogłoszenie stażu dla studentów.jpg

V edycja Konkursu Valeo Innovation Challange!

VIC 2018.jpg

 

Zapraszamy wszystkich studentów  Uniwersytetu Zielonogórskiego do udziału w V edycji Konkursu Valeo Innovation Challange! Tym razem Valeo zachęca studentów z całego świata nie tylko do innowacji, ale także do rozwijania swojej przedsiębiorczości poprzez zaoferowanie zwycięzcom szansy na stworzenie własnego startupu.
 

Studenci mogą zaprezentować nowe rozwiązania w obszarach „innowacja technologiczna” lub „nowe wykorzystanie samochodów” w jednej z trzech kategorii:
- pojazdy elektryczne,
- pojazdy autonomiczne,
- mobilność cyfrowa.

Nagroda główna to €200 000!

Kwota nagrody zostanie podzielona pomiędzy 3 zwycięskie zespoły z przeznaczeniem na stworzenie startupu w ciągu 6 miesięcy od ogłoszenia wyników.

Projekty mogą być zgłaszane przez zespoły składające się z 2 - 5 członków do 30.03.2018.

 

Więcej informacji dotyczących reguł Konkursu oraz formy zgłoszenia projektu można znaleźć bezpośrednio na stronie:  Valeo Innovation Challange 2018 

VIII edycja International VELUX Award dla studentów architektury

VELUX-2018.jpg

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w ósmej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award (IVA), w którym mogą wziąć udział studenci z całego świata. Motywem przewodnim konkursu jest rola światła dziennego w architekturze.

Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa do 1 kwietnia 2018 roku. Można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wcześniejsza rejestracja na stronie: www. iva.velux.com.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską

MSZ-logo.jpg

Konkurs Ministra Spraw Zagranicznych jest organizowany corocznie od grudnia 1989 roku. Jego celem jest zwrócenie uwagi studentów na szczególnie istotne zagadnienia dotyczące miejsca Polski na scenie międzynarodowej oraz jej polityki zagranicznej oraz szerzej, na różnorodne wyzwania wynikające z rozwoju sytuacji w Europie i na świecie.

 

Zasady organizacji Konkursu

 

Obronione prace na konkurs Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych należy zgłaszać do dnia 31 grudnia każdego roku (liczy się data wpływu pracy do MSZ). Prace powinny dotyczyć współczesnych stosunków międzynarodowych i mieścić się w zakresie niżej wymienionej problematyki:

·         priorytety polskiej polityki zagranicznej i ich realizacja w wybranych dziedzinach lub regionach geograficznych;

·         stosunki Rzeczypospolitej Polskiej z wybranym państwem, grupą państw lub regionem;

·         członkostwo Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej;

·         polityka Rzeczypospolitej Polskiej w dziedzinie rozbrojenia i bezpieczeństwa międzynarodowego;

·         polityka Rzeczypospolitej Polskiej na forum organizacji międzynarodowych i regionalnych;

·         polityka Rzeczypospolitej Polskiej wobec środowisk polonijnych;

·         promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą, w tym polskiej kultury i nauki;

·         prawa człowieka;

·         współpraca Rzeczypospolitej Polskiej w dziedzinie międzynarodowych stosunków ekonomicznych.

Serdecznie zapraszamy absolwentów oraz uczelnie do zgłaszania najlepszych prac magisterskich.

Wszelkie pytania w sprawach Konkursu można kierować elektronicznie na adres konkurs.ministra@msz.gov.pl lub telefonicznie: Akademia Dyplomatyczna MSZ tel. 22 523 79 85.

Więcej informacji: na stronie MSZ

TDA2017_ulotka_A5.png
PLPprogram.jpeg
it_challenge2017.png
Porta_by_me_big.jpg

Wypełnij ankietę dla Perceptusa!

ankieta.jpg

W związku z zamiarem organizacji kolejnej, trzeciej już edycji #PerceptusITSecurityAcademy, chcielibyśmy Was zapytać, jakie tematy moglibyśmy poruszyć w nowym roku akademickim oraz co myślicie o dotychczasowych zajęciach.

W tym celu zwracamy się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety:
https://goo.gl/forms/oEbTl4xE4eRG0xCb2

Znajdż stypendium!

mojestypendium.jpg

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych.
W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach: www.mojestypendium.pl.

Saint Gobain.jpg
Cinkciarz_praktyki.png
marsz na staz.jpg