Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Grupa Santander #ZostańWDomu

santaner universidades.jpg

 

Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia dla studentów i nauczycieli akademickich pod hasłem #ZostańWDomu. Inicjatywa ma na celu wsparcie społeczności akademickiej w czasie pandemii koronawirusa. 

Santander Universidades oferuje ponad 20.000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy. Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Projekt realizowany z Fundación del Instituto de Empresa, wiodącą światową szkołą biznesu, koncentruje się na rozwijaniu umiejętności cyfrowych.  Na mocy podpisanej umowy udostępniono ponad 15.000 stypendiów i grantów dla studentów, absolwentów i pracowników akademickich.

Inicjatywa #ZostańWDomu obejmuje także umowę z British Council, która umożliwia studentom poprawę znajomości języka angielskiego i uzyskanie certyfikatu potwierdzającego.

Kolejne Stypendia Santander #ZostańWDomu będą publikowane w nadchodzących tygodniach. Zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej o dostępnych programach stypendialnych i aplikować na stronie www. santander-grants.com

energia staż.jpg
jestem liderką 2020.jpg
Youth4Regions.png
Perceptus staże.jpg
Strabag staże 2020.jpg
MIB promo.jpg
BGK_ program.jpg
dbu.png
Moje Stypendium infografika.png
wedel.jpg
ekopraktyki.jpg
JKB...png
startup at fiege 2019.jpg
abx.png
DB Schenker_Staż.jpg
Bank Millenium praktyki.jpg
Saint Gobain.jpg