Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Zostań Ambasadorem Biura Karier!

bk2 official.JPG

 

Biuro Karier UZ organizuje nabór praktykantów na stanowisko Ambasadora/ki. Poszukujemy osób aktywnych, które chcą zaangażować się w działalność biura, wykorzystując własne umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenie.

Działając w zgranym zespole masz szansę rozwijać swoje umiejętności organizatorskie i kompetencje interpersonalne, a także sprawdzić możliwości komunikacyjne. Możesz poznać swoje mocne strony, wykorzystać je i zostać liderem.

Weźmiesz udział w atrakcyjnych szkoleniach i warsztatach. Będziesz uczestniczyć w realizacji przedsięwzięć Biura Karier oraz wdrażał własne pomysły! Pomogą one innym studentom w zawodowym starcie, a Tobie w zdobyciu cennych, z zawodowego punktu widzenia, umiejętności.

Poznasz konkretnych pracodawców i nawiążesz z nimi współpracę, która zaprocentuje w przyszłości. W ten sposób zdobędziesz nowe doświadczenie, którym będziesz mógł się pochwalić w swoim CV.
 

Wymagania:
- status studenta UZ,
- stały dostęp do Internetu,
- umiejętność nawiązywania kontaktów, poszukiwania i analizy informacji,
- zdolności organizacyjne,
- samodzielność i kreatywność,
- odpowiedzialność i zaangażowanie.
 

Prosimy o przesyłanie CV na adres: Biuro.Karier@uz.zgora.pl.
W tytule e-maila prosimy umieścić nazwę wydziału, który chcielibyście reprezentować.

Na aplikacje czekamy do 31 stycznia 2020 roku.

zielonQA-2.png

IX edycja największego konkursu architektonicznego International VELUX Award

Logo IVA 2020.jpg

Firma VELUX pragnie zaprosić studentów architektury do udziału w dziewiątej edycji międzynarodowego konkursu International VELUX Award, który jest największym tego rodzaju globalnym konkursem, a polscy studenci już czterokrotnie byli jego laureatami.

Rejestracja do konkursu już ruszyła i potrwa do 1 kwietnia 2020 roku. Studenci mogą zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo. Każdy zgłaszający się student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wcześniejsza rejestracja na stronie  www.iva.velux.com.

Nagrody przyznawane są zarówno autorom prac, jak i ich opiekunom naukowym. Prace mogą być zgłaszane w dwóch kategoriach: „Światło naturalne w budynkach” oraz „Badania nad światłem naturalnym”.

Ambasador Allplan.jpg
CSR.png
Step Higher.png
ekopraktyki.jpg
JKB...png
startup at fiege 2019.jpg
abx.png
kpmgAudit_post.png
moje stypendium.jpg
DB Schenker_Staż.jpg
agrobex.jpg
Bank Millenium praktyki.jpg