Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Droga do wymarzonej pracy

- test kompetencji społecznych i poznawczych w Biurze Karier UZ

hr24.png

 

Wkrótce będziesz szukać pracy  i czeka Cię wymagająca rekrutacja, a może właśnie pracę zmieniasz i zastanawiasz się jakiej ofercie się przyjrzeć a jaką zdecydowanie odrzucić.

 

Z pomocą testów kompetencji społecznych i poznawczych określ swoją drogę rozwoju zawodowego. Czy podejmujesz ją dla pieniędzy? Czy masz inne motywacje? Jakie? Skąd się wzięły? Czy na pewno dobrze znasz siebie? A może  należy się przebranżowić, czy zmienić kierunek studiów?


Czy masz umiejętności kierownicze, łatwość podejmowania decyzji? Czy otwartość oraz komunikatywność to Twoje atuty? Jak sobie radzisz z organizacją czasu pracy?

W takich rozważaniach bardzo pomoże Ci rozwiązanie dobrego, skrupulatnie przygotowanego testu kompetencji społecznych i poznawczych.


Zacznij test już dziś i wejdź na Tą stronę

Ruszyła rekrutacja do programu „Stypendium Marszałka"

lubuskie.JPG

 

Sejmik Województwa Lubuskiego na mocy uchwały nr XLIV/670/18 z dnia 23 kwietnia 2018 r. od roku akademickiego 2018/2019 ustanowił stypendia Marszałka Województwa Lubuskiego dla studentów studiów stacjonarnych wyższych uczelni z terenu województwa lubuskiego. Studenci I roku studiów stacjonarnych, którzy spełnią warunki określone w „Regulaminie” będą mogli ubiegać się o stypendia motywujące.
Natomiast studenci I roku studiów stacjonarnych II stopnia, będą mogli ubiegać się o stypendia na rozpoczęcie jednoosobowej lub innej formy prowadzenia działalności gospodarczej - stypendia przedsiębiorcze.

Termin składania wniosków wraz z wymaganymi załącznikami upływa z dniem 15 października  danego roku akademickiego, na który składany jest wniosek.

Więcej informacji na temat stypendiów oraz plakat są dostępne na stronie urzędu.

Policja plakat.jpg
BWDF plakat ogólny.jpg
klub przyrodnikow.jpg
startup at fiege 2019.jpg
abx.png
kpmgAudit_post.png
moje stypendium.jpg
DB Schenker_Staż.jpg
agrobex.jpg
Bank Millenium praktyki.jpg