Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

Areopag Etyczny 2018

happy_doctors.png

 

Jeśli chcesz się nauczyć od profesjonalistów, jak przeprowadzać trudne rozmowy z chorymi i ich rodzinami, weź udział w specjalnych warsztatach zorganizowanych dla studentów kierunku lekarskiego UZ w terminie 26-29.08.2018 w Pucku.

Zaproszeni eksperci nauczą Cię m.in. dobrej komunikacji z pacjentem, umiejętnego przekazywania diagnozy, właściwego wspierania chorych oraz zapoznają Cię z etycznym wymiarem pracy lekarza.

Więcej informacji oraz zapisy dostępne są w zakładce warsztaty.

 

Baner_absolwent_www_1.1.png

Autoryzowane szkolenia Java Oracle

SzkolenieOracle.jpg

Wspólnie z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej mamy przyjemność zaproponować Słuchaczom studiów niestacjonarnych I stopnia, w wieku 25+, możliwość zdobycia unikalnych kompetencji informatycznych. Szkolenia te skierowane są do przyszłych programistów i pasjonatów IT. Każde szkolenie realizowane jest przez trenerów – ekspertów, którzy na co dzień szkolą pracowników międzynarodowych koncernów, małych i średnich firm oraz osoby prywatne zainteresowane podniesieniem swoich kompetencji.
 
Kogo zapraszamy?
- osoby 25+, wykształcenie maksymalnie na poziomie ponadgimnazjalnym, średnim bez szkoły policealnej (ISCED-3).
 
Każdy uczestnik/uczestniczka otrzyma solidną porcję wiedzy i praktyki oraz materiały szkoleniowe z zakresu obsługi komputera.
Wszystko to w cenie 0 zł za szkolenie JAVA ORACLE.

Termin rozpoczęcia szkolenia: 26.05.2018 r.
Miejsce szkoleń: Zielona Góra.
Więcej informacji na stronie projektu.
Rejestracja: formularz-zgloszeniowy

Rekrutacja na Letnie Praktyki Badawcze 2018 otwarta!

LPB.jpg

Letnie Praktyki Badawcze to oryginalny sposób na aktywne spędzenie wakacji w interdyscyplinarnym gronie ambitnych, młodych ludzi. Udział w Praktykach umożliwia uczestnictwo w różnorodnych projektach: zarówno zlecanych przez firmy jak i naukowo-badawczych. Letnie Praktyki Badawcze, dzięki unikalnemu systemowi pracy, pozwalają na wszechstronny rozwój ich uczestników. Najlepsi praktykanci, po ukończeniu Praktyk i cyklu specjalistycznych szkoleń, mają szansę dołączenia do zespołu organizatorów. Umiejętności zdobyte podczas Praktyk są również wysoko cenione na rynku pracy.

Letnie Praktyki Badawcze przeznaczone są dla studentów o szerokim spektrum zainteresowań naukowych, począwszy od matematyki i informatyki, poprzez nanotechnologię, na ekonomii i zarządzaniu kończąc.

Praktyki organizowane są w miesiącach letnich, lipiec-wrzesień w Warszawie w oparciu o Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN.

 

Termin nadsyłania aplikacji upływa 30 czerwca, ale zgłoszenia będą oceniane w ramach napływania, organizatorzy rezerwują sobie prawo do wcześniejszego zakończenia ich przyjmowania!

Więcej na stronie.

PLAKAT NABÓR2.jpg
Gra rekrutacyjna.jpg
postaw na rozwój1.png

Kosmos-staże.jpg

praktyka Agrobex.jpg

Praktyki indywidualne w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze

szpital.jpg

W środę 21 marca br. w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego , sp. z o.o. zostało zawarte porozumienie o współpracy, którego stroną jest Uniwersytet Zielonogórski. Celem tej współpracy jest organizacja indywidualnych praktyk studenckich dla studentów wszystkich wydziałów UZ.  Zgodnie z zawartym porozumieniem Szpital zobowiązuje się do umożliwienia realizacji indywidualnych praktyk studenckich żakom skierowanym przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego.
 

Staże w Parlamencie Europejskim

ue.jpg

Biuro Regionalne Woj. Lubuskiego w Brukseli informuje o otwartym do 15 maja 2018 r. naborze na płatne, pięciomiesięczne staże w Parlamencie Europejskim. Aktualnie, nabór odbywa się na staże rozpoczynające się jesienią br od 1 października 2018 do 28 lutego 2019 roku. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz online.

Kandydaci na staż dla absolwentów szkół wyższych muszą:

  • posiadać obywatelstwo jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej lub kraju kandydującego do przystąpienia do Unii Europejskiej, z zastrzeżeniem art. 5 ust. 2 przepisów wewnętrznych);
  • mieć ukończony 18. rok życia w chwili rozpoczęcia stażu;
  • posiadać biegłą znajomość jednego z języków urzędowych Unii Europejskiej
  • być osobami, które nie odbywały wcześniej płatnego stażu i nie były zatrudnieni odpłatnie przez okres dłuższy niż cztery kolejne tygodnie na stanowisku opłacany.


Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz linkiem do formularza zgłoszeniowego znajdują się na stronie Parlamentu Europejskiego: http://www.europarl.europa.eu

Fundacja EFC ruszyła z pierwszą edycją konkursu o Nagrodę im. prof. Romana Czerneckiego.

NagrodaRC.jpg

Celem nowego programu jest promowanie edukacji, jako przedmiotu badań w polskich instytucjach naukowych oraz wspieranie rzetelnej wymiany wiedzy o edukacji w mediach. W 2018 roku nagrodzone zostaną istotne publikacje z tej dziedziny. Chcemy podkreślić, jak ważna jest edukacja w budowaniu nowoczesnego społeczeństwa.
 

 

W 2018 roku Nagroda zostanie przyznana w dwóch kategoriach:
- artykuł naukowy;
- artykuł publicystyczny.

Zgłoszenia należy przesłać do 30 czerwca 2018 roku drogą elektroniczną na adres nagroda@efc.edu.pl. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Fundacji. Wręczenie nagród odbędzie się podczas oficjalnej uroczystości w listopadzie 2018 roku.

Więcej o Nagrodzie na stronie Fundacji.

Konkurs Zycie Miedzy Bud.-Plakat.jpg

Platinum_staz.png

Znajdź stypendium!

mojestypendium.jpg

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych.
W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach: www.mojestypendium.pl.

Saint Gobain.jpg
Cinkciarz_praktyki.png
marsz na staz.jpg